$12.57
$14.80
Compare Price
You save
$2.23
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2CY2344
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2CY2344 Terminal Grnd Tb 35301
Item:
#1250195
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2CY2344 |
| Manufacturer Part # | 2CY2344 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2CY2344 Terminal Grnd Tb 35301
$12.57
$14.80
You save
$2.23
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2CY2344 Terminal Grnd Tb 35301
