Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2CZ20629
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2CZ20629 Set Screw 1/4 20 X 0.50
Item:
#1199095
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2CZ20629 |
| Manufacturer Part # | 2CZ20629 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2CZ20629 Set Screw 1/4 20 X 0.50