$440.97
$518.96
Compare Price
You save
$77.99
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2D-46335
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2D-46335 Pot Anodized Clear Llw 7
Item:
#1268068
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2D-46335 |
| Manufacturer Part # | 2D-46335 |
| Height | 10" |
| Width | 11" |
| Depth | 16" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2D-46335 Pot Anodized Clear Llw 7
$440.97
$518.96
You save
$77.99
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2D-46335 Pot Anodized Clear Llw 7