Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2D-S8579
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2D-S8579 Bowl Assy
Item:
#1190952
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2D-S8579 |
| Manufacturer Part # | 2D-S8579 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 4.1 lbs |
| Weight | 4.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2D-S8579 Bowl Assy

