$110.85
$130.46
Compare Price
You save
$19.61
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E-118066
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2E-118066 Spd Ctl10k Ohm/qt14 Invk
Item:
#1250464
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-118066 |
| Manufacturer Part # | 2E-118066 |
| Height | 1.15" |
| Width | 6.15" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2E-118066 Spd Ctl10k Ohm/qt14 Invk
$110.85
$130.46
You save
$19.61
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-118066 Spd Ctl10k Ohm/qt14 Invk