Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lang .
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2E-141-701
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2E-141-701 #1g Gg Harness
Item:
#1187763
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-141-701 |
| Manufacturer Part # | 2E-141-701 |
| Height | 1.55" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 8.35" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-141-701 #1g Gg Harness

