Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 2E-1455A8794
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg 2E-1455A8794 Fuse
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-1455A8794 |
| Manufacturer Part # | 2E-1455A8794 |
| Height | 1.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-1455A8794 Ktk-r-10 Fuse 600v 10 Amp Fast Acting, 13/32" X 1-1/2", Garland Mco-e-15, Middleby Marshall Oven Electric Units Ps310 Ps360, Southbend Oven V15, Stero Dishwasher Sc-1 Thru Sc-9 Sct Stbuw Stpc Stpcw, Stw Systematic.

