$13.79
$16.24
Compare Price
You save
$2.45
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2E-200387
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2E-200387 Cord Fan Motor
Item:
#1179660
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-200387 |
| Manufacturer Part # | 2E-200387 |
| Height | 1.3" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 3.2" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2E-200387 Cord Fan Motor
$13.79
$16.24
You save
$2.45
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-200387 Color Black, Material Rubber, Length 24", 610 Mm, Type Two 1/8" Tab Terminals Connector


