$92.72
$109.12
Compare Price
You save
$16.40
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2E-200554 12 Pos Terminal Block
Item:
#1182249
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-200554 |
| Manufacturer Part # | 2E-200554 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2E-200554 12 Pos Terminal Block
$92.72
$109.12
You save
$16.40
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-200554 12 Position Terminal Block Large, Holman Qm14 Qt14
