$119.46
$140.59
Compare Price
You save
$21.13
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2E-3002649 Buzzer Hmp
Item:
#1192732
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-3002649 |
| Manufacturer Part # | 2E-3002649 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2E-3002649 Buzzer Hmp
$119.46
$140.59
You save
$21.13
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-3002649 Buzzer Hmp

