Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2PZ2266
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg 2PZ2266 Chain
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2PZ2266 |
| Manufacturer Part # | 2PZ2266 |
| Height | 0.95" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2PZ2266 Roller Chain #25 Chain 116 Outside Links Continous No, Connector Apx 58" Circumference., Star Grill 30 30d 30s 45a 45ae 45bd 45c 45hd 45sa, 45sc 75a 75ae 75bd 75c 75hd 75sa 75sc
