$85.16
$100.22
Compare Price
You save
$15.06
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2Q-Y8164
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2Q-Y8164 Glass Side 13x17
Item:
#1250770
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2Q-Y8164 |
| Manufacturer Part # | 2Q-Y8164 |
| Height | 0.65" |
| Width | 13.3" |
| Depth | 17.45" |
| Weight | 2.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2Q-Y8164 Glass Side 13x17
$85.16
$100.22
You save
$15.06
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2Q-Y8164 Glass Side 13x17