$9.74
$14.32
Compare Price
You save
$4.58
(32%)
Unit price
/
Unavailable
In Stock
Delivery to: by .
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2R-1032301 Valve Knob Valve Knob
Item:
#1134169
100+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2R-1032301 |
| Manufacturer Part # | 2R-1032301 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Star Mfg 2R-1032301 Valve Knob Valve Knob
$9.74
$14.32
You save
$4.58
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2R-1032301 Black Burner Valve Knob W/ Red Line, [ 2-1/2" Dia ] [ Pointer] [mount .240"] [flat Down], Magikitch N, Broiler Series Dmc Fm-rmb Fm-smb Rmb, Rmb-apm Smb Smb-apm.
