$65.31
$76.87
Compare Price
You save
$11.56
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2R-302826
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2R-302826 Knob Assy Cntrl Grdl 200
Item:
#1268131
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2R-302826 |
| Manufacturer Part # | 2R-302826 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2R-302826 Knob Assy Cntrl Grdl 200
$65.31
$76.87
You save
$11.56
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2R-302826 Knob Assy Cntrl Grdl 200

