Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2R-9305
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg 2R-9305 Knob 2 1/2 D Off Lo Med Hi
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2R-9305 |
| Manufacturer Part # | 2R-9305 |
| Height | 0.2" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 2.35" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2R-9305 Black Rotary Switch Knob, [ 2-1/2" Dia ] [ Off-lo-med-hi] [mount .187"] [flat Up], Star Grill Griddle 29 Elec, , Hot Dog Grill 12 25 40 45 75., Hotplate 341.

