$17.53
$20.62
Compare Price
You save
$3.09
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2R-Y1196
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2R-Y1196 Dial
Item:
#1179396
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2R-Y1196 |
| Manufacturer Part # | 2R-Y1196 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2R-Y1196 Dial
$17.53
$20.62
You save
$3.09
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2R-Y1196 Thermostat Knob Black & Silver Low-1-thru-6-high, For Thermostat # 46-1353, Star Warmer Hfd-2 3

