Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 2R-Y2303
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg 2R-Y2303 On Off Knob 2 D Off On Off On
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2R-Y2303 |
| Manufacturer Part # | 2R-Y2303 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2R-Y2303 Black Rotary Switch Knob, [ 2" Dia ] [ Off-on-off-on] [mount .190" Ddx], [ Flat U/d ] Ddx Flat/notch, Bunn, Coffee Brewer Series Rl Rt Rtf., Warmer Sua Sub., Newco Coffee Where Applicable., Star Hotplate 157., Warmer 321 325.

