$9.04
$11.65
Compare Price
You save
$2.61
(22%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2R-Z8847 Knob Thermotat 1 7/8 D Hole
Item:
#1146845
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2R-Z8847 |
| Manufacturer Part # | 2R-Z8847 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2R-Z8847 Knob Thermotat 1 7/8 D Hole
$9.04
$11.65
You save
$2.61
(22%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2R-Z8847 Knob Thermotat 1 7/8 D Hole
