Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other -2R-Z8879
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg -2R-Z8879 Blade Motor Fan 2 5/8" Od Cw
Item:
#1179735
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | -2R-Z8879 |
| Manufacturer Part # | -2R-Z8879 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 2.35" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg -2R-Z8879 Color Black, Material Plastic, Inner Diameter 3/16", 5 Mm, Outer Diameter 2 5/8", 67 Mm, Rotation Clockwise From Shaft End


