$17.98
$21.16
Compare Price
You save
$3.18
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bloomfield .
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield 2R74313
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2R74313 Handle Faucet Guard
Item:
#1267738
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2R74313 |
| Manufacturer Part # | 2R74313 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2R74313 Handle Faucet Guard
$17.98
$21.16
You save
$3.18
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2R74313 Handle Faucet Guard