Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2R9364
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg 2R9364 Knob 2 1/2 D Off On
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2R9364 |
| Manufacturer Part # | 2R9364 |
| Height | 1" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 2.4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2R9364 Black Gas Valve Knob, [ 2-1/2" Dia ] [ "off-on"] [mount .240"] [flat Down ], Star, Broiler 6015(cb Cba) 6024(cb Cba) 6036(cb Cba), 6048(cb Cba) 6115(rcb Rcba) 6124(rcb Rcba), 6136(rcb Rcba) 6148(rcb Rcba)., Grill 615(m Ma) 624(m Ma) 636(m Ma) 648(m Ma)., Hotplate 262 441 602 602h.

