$36.49
$42.95
Compare Price
You save
$6.46
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2RY5616
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2RY5616 Knob Inf Control 1.5 Od
Item:
#1250980
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2RY5616 |
| Manufacturer Part # | 2RY5616 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2RY5616 Knob Inf Control 1.5 Od
$36.49
$42.95
You save
$6.46
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2RY5616 Knob Inf Control 1.5 Od

