$6.27
$7.38
Compare Price
You save
$1.11
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2S1279 Lamp 15w 130v #15a15
Item:
#1251171
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2S1279 |
| Manufacturer Part # | 2S1279 |
| Height | 1.95" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 3.7" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2S1279 Lamp 15w 130v #15a15
$6.27
$7.38
You save
$1.11
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2S1279 Lamp 15w 130v #15a15

