Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2T-46688
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg 2T-46688 Temperature Control Kit
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2T-46688 |
| Manufacturer Part # | 2T-46688 |
| Height | 2.35" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 8.55" |
| Weight | 0.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2T-46688 Temperature Control Kit, Comes With Thermostat Washer Gasket Locknut (3) Bulb, Clips And A Panel Nut., Thermostat Has 32" Cap Bulb 5-3/8" X 1/4" W Stuffing Box, Star Wells Fryer Wfae-30f Wfae-55f Wfae-55fs Wfpe-30f

