Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star Mfg 2T-Z7268 Thermostat S 5/16 X 7 1/2 60
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2T-Z7268 |
| Manufacturer Part # | 2T-Z7268 |
| Height | 3" |
| Width | 6" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2T-Z7268 Thermostat [ Type- S ] [ Temp 200-400 ], [ Bulb 5/16" X 7-1/2" ] [ Cap 60" ] .187" Flat Right., Includes Knob # 22-1006 Off-400-200 4-way

