Free Shipping
Free Shipping
$947.15
$1,114.66
Compare Price
You save
$167.51
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2TY2639 Thermostat K 663 18
Item:
#1250891
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2TY2639 |
| Manufacturer Part # | 2TY2639 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2TY2639 Thermostat K 663 18
$947.15
$1,114.66
You save
$167.51
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2TY2639 Thermostat K 663 18