$82.48
$97.06
Compare Price
You save
$14.58
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2TZ10182
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2TZ10182 Thermostat Hi Limit 550f
Item:
#1252648
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2TZ10182 |
| Manufacturer Part # | 2TZ10182 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2TZ10182 Thermostat Hi Limit 550f
$82.48
$97.06
You save
$14.58
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2TZ10182 Thermostat Hi Limit 550f