Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2TZ2043
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg 2TZ2043 Thermostat
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2TZ2043 |
| Manufacturer Part # | 2TZ2043 |
| Height | 0.9" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2TZ2043 Bi-metal Thermostat 3/4" X 2-1/4" Screw Driver Adj, 2 Screw Connection- No Screws Bilbee, Star Waffle Baker Swb7r1 Swb7r2 Swb7rb Swb7rbs Swb8rbd, Swb8rbl Swb8sq Swb8sqe Swcb
