$701.45
$825.50
Compare Price
You save
$124.05
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2U-200592
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2U-200592 Board Power
Item:
#1179658
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2U-200592 |
| Manufacturer Part # | 2U-200592 |
| Height | 2.4" |
| Width | 5.55" |
| Depth | 7.6" |
| Weight | 0.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2U-200592 Board Power
$701.45
$825.50
You save
$124.05
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2U-200592 Color Green, Material Fiber, Width 7", 178 Mm, Depth 3 1/5", 89 Mm

