$77.92
$146.34
Compare Price
You save
$68.42
(47%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall aftermarket .
- Engineered to match existing Middleby Marshall units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Middleby Marshall 2U-27392-0002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2U-27392-0002 Cooling Fan 115v 50/60h Z
Item:
#1150633
Technical details
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2U-27392-0002 |
| Manufacturer Part # | 2U-27392-0002 |
| Height | 4.7" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 11.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Star Mfg 2U-27392-0002 Cooling Fan 115v 50/60h Z
$77.92
$146.34
You save
$68.42
(47%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2U-27392-0002 Cooling Fan 115v 50/60h Z

