Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2U-Y6953
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg 2U-Y6953 Motor 115v
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2U-Y6953 |
| Manufacturer Part # | 2U-Y6953 |
| Height | 5.4" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 1.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2U-Y6953 Gear Motor [ 115v ] [.21amp ] [ccw Rotation ], , Star Broil-o-dog [ 174 S/n 17408538 175 S/n 17573026, And Above]

