Free Shipping
Free Shipping
$1,021.97
$1,202.72
Compare Price
You save
$180.75
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2U-Z21125 Motor 208/240 1.2/1.0rpm
Item:
#1252760
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2U-Z21125 |
| Manufacturer Part # | 2U-Z21125 |
| Height | 4.45" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 8.9" |
| Weight | 3.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2U-Z21125 Motor 208/240 1.2/1.0rpm
$1,021.97
$1,202.72
You save
$180.75
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2U-Z21125 Motor 208/240 1.2/1.0rpm

