$304.51
$358.37
Compare Price
You save
$53.86
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2UZ11917
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2UZ11917 Motor Ccw 158 Rpm 120v
Item:
#1250890
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2UZ11917 |
| Manufacturer Part # | 2UZ11917 |
| Height | 2.85" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 4.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2UZ11917 Motor Ccw 158 Rpm 120v
$304.51
$358.37
You save
$53.86
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2UZ11917 Motor Ccw 158 Rpm 120v

