$204.17
$240.28
Compare Price
You save
$36.11
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2UZ12840 Motor Gear 208 240v
Item:
#1250713
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2UZ12840 |
| Manufacturer Part # | 2UZ12840 |
| Height | 4.95" |
| Width | 6.6" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 1.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2UZ12840 Motor Gear 208 240v
$204.17
$240.28
You save
$36.11
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2UZ12840 Motor Gear 208 240v