Free Shipping
Free Shipping
$876.08
$1,031.04
Compare Price
You save
$154.96
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2UZ14912 Blower Cage Wheel Assy.
Item:
#1250994
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2UZ14912 |
| Manufacturer Part # | 2UZ14912 |
| Height | 13" |
| Width | 24" |
| Depth | 32" |
| Weight | 22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2UZ14912 Blower Cage Wheel Assy.
$876.08
$1,031.04
You save
$154.96
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2UZ14912 Blower Cage Wheel Assy.