$192.29
$226.31
Compare Price
You save
$34.02
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2V-1125507 Runner Tube 648 R/h
Item:
#1137592
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2V-1125507 |
| Manufacturer Part # | 2V-1125507 |
| Height | 1.4" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 21" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2V-1125507 Runner Tube 648 R/h
$192.29
$226.31
You save
$34.02
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2V-1125507 21" Long, Magikitchn Rmb-648 Right-hand Mount

