$19.02
$19.75
Compare Price
You save
$0.73
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bloomfield .
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield 2V-70144
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2V-70144 Water Inlet Tube
Item:
#1196987
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2V-70144 |
| Manufacturer Part # | 2V-70144 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 9.95" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2V-70144 Water Inlet Tube
$19.02
$19.75
You save
$0.73
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2V-70144 Water Inlet Tube
