$5.54
$6.98
Compare Price
You save
$1.44
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2V-70402-06 Pilot Valve 1/8 Mpt X 1/4 Cc
Item:
#1144568
35+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2V-70402-06 |
| Manufacturer Part # | 2V-70402-06 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Star Mfg 2V-70402-06 Pilot Valve 1/8 Mpt X 1/4 Cc
$5.54
$6.98
You save
$1.44
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2V-70402-06 Pilot Adjustment Valve, [ 1/8" Mpt X 1/4" Cct ] [width 1-3/16" ] Straight, Adjustable
