$48.60
$57.20
Compare Price
You save
$8.60
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2V-Z3152
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2V-Z3152 Handle Taco Bell 2
Item:
#1194464
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2V-Z3152 |
| Manufacturer Part # | 2V-Z3152 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2V-Z3152 Handle Taco Bell 2
$48.60
$57.20
You save
$8.60
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2V-Z3152 Handle Taco Bell 2

