Free Shipping
Free Shipping
$936.66
$1,102.33
Compare Price
You save
$165.67
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2V49812 Yoke Rod Lift Motor Wfae 5
Item:
#1267522
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2V49812 |
| Manufacturer Part # | 2V49812 |
| Height | 1.4" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 11.4" |
| Weight | 0.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2V49812 Yoke Rod Lift Motor Wfae 5
$936.66
$1,102.33
You save
$165.67
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2V49812 Yoke Rod Lift Motor Wfae 5