$308.64
$363.22
Compare Price
You save
$54.58
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2VVB0006 V.b. Meat Rod Assy.
Item:
#1251235
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2VVB0006 |
| Manufacturer Part # | 2VVB0006 |
| Height | 1.35" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 25.8" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2VVB0006 V.b. Meat Rod Assy.
$308.64
$363.22
You save
$54.58
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2VVB0006 V.b. Meat Rod Assy.
