Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 30-GR-0264
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg 30-GR-0264 Griddle Element 120v 950w
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 30-GR-0264 |
| Manufacturer Part # | 30-GR-0264 |
| Height | 1.75" |
| Width | 8.6" |
| Depth | 8.9" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 30-GR-0264 Griddle Element [ 120v 950w 1ph ] [ 8-1/2" X 8-1/2" ], Wire Leads [terminals Ring, Star/toastwell Griddle Lg-9 Gr136 (bottom)
