Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star Mfg 3003145 Signal Light 3/8" X 1 5/16" Amber
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 3003145 |
| Manufacturer Part # | 3003145 |
| Height | 1" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.38" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 3003145 Signal Light 250v [ Fits Hole 3/8" X 1-5/16" ] 1/4" Tabs, [color Amber("heating")] [ Type Hat Flat ][ Bezel Chrome], [ Fastener Lock Tabs], Southbend, Toastmaster Griddle 7224 7236 7348 7372 7436
