Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 3003179
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg 3003179 Signal Light 3/8" X 1 5/16" Amber 125
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 3003179 |
| Manufacturer Part # | 3003179 |
| Height | 1" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 3003179 Signal Light 125v [ Fits Hole 3/8" X 1-5/16" ], [ 1/4" Tabs ] [color Amber] [ Type Hat Flat ], [ Bezel Chrome] [ Fastener Lock Tabs], Toastmaster Toaster 1514bk

