$26.34
$31.00
Compare Price
You save
$4.66
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 3006099
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 3006099 Switch Infinite 240v
Item:
#1325438
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 3006099 |
| Manufacturer Part # | 3006099 |
| Height | 2.35" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 7.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 3006099 Switch Infinite 240v
$26.34
$31.00
You save
$4.66
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 3006099 Switch Infinite 240v