Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 31-0458
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 31-0458 Connectormale1/4t X 3/8 Npt
Item:
#1242751
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 31-0458 |
| Manufacturer Part # | 31-0458 |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 31-0458 Connectormale1/4t X 3/8 Npt
$18.89
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 31-0458 Connectormale1/4t X 3/8 Npt