$207.85
$229.32
Compare Price
You save
$21.47
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 3102543 Rack (4 Shelf) Support
Item:
#1146825
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 3102543 |
| Manufacturer Part # | 3102543 |
| Height | 1.28" |
| Width | 13.75" |
| Depth | 27.75" |
| Weight | 2.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 3102543 Rack (4 Shelf) Support
$207.85
$229.32
You save
$21.47
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 3102543 Rack (4 Shelf) Support



