Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 310460
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 310460 Connector1/4t X 3/4bspfa Ucet
Item:
#1242540
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 310460 |
| Manufacturer Part # | 310460 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 5.55" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 310460 Connector1/4t X 3/4bspfa Ucet
