Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 33423
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg 33423 Toaster Element 208v 1310w
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 33423 |
| Manufacturer Part # | 33423 |
| Height | 1.75" |
| Width | 7.95" |
| Depth | 11.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 33423 [ 208v 1310w 1ph ] [ 6-3/8" X 10-1/2" ], [ 2 Different Elements 1 Is M Shaped And The Other Is U, Shaped ], Toastmaster Tc17a

