Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend .
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 35986
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 35986 600v Term Block 6 Pole
Item:
#1146832
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 35986 |
| Manufacturer Part # | 35986 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 1.1" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 35986 600v Term Block 6 Pole



